Fast-Pitch Players to Watch
Class of 2014 (Seniors)
Regan Aldridge P/3B Tupelo (Signed with Holmes CC)
Savannah Alexander P/1B/3B Baldwyn
Kayla Andrada Desoto Central (Committed to Stillman AL College)
Alexa Andrews C Wayne Academy
Alison Atkins C Hamilton
Mattie Avants OF Bogue Chitto
Lauren Baldwyn SS Nettleton
Janaisha Berry OF Magee
Christan Berryhill SS Hillcrest Christian
Kayla Bishop P Wayne Academy
Valiree Blair LHP/1B Richland
Demi Blaker IF Our Lady Academy
Bailey Bogue C/OF West Union
Rachel Bond P Salem
Josie Booth P Amory
Bailey Boyd C Amory
Breck-anna Boykin C Mize (Committed to MS Gulf Coast CC)
Kaitln Bradley New Hope (Signed with Itawamba CC)
Lauren Brashier P Heidelberg Academy
Kaci Bryant P Taylorsville
Ebony Buckley OF Union
Greta Carley OF Columbia Academy
Carmen Carter OF/SS/3B MRA
Paige Clemons SS Oak Forest Academy
Brittany Cooley C George County
Reid Cooley P Wayne County
Tylisha Davis 1B NW Rankin (Signed with Jones County JC)
Hannah Dearman Puckett
Cassidy DeNoon P Winona
Ashton Dixon OF Heidelberg Academy
Katelyn Duke Neshoba Central
Grace Edmondson P Vardaman
Maegen Ellis IF/P Oak Hill Academy
Rebecca Fries 3B Sylva Bay Academy
Julianna Garner 1B West Union
Chelsea Gates SS/OF Houston
Mahalia Gibson OF/P Oak Grove
Kimberly Gilbert  IF/P Harrison Central (Signed with William Carey)
Alexis Givens 1B Bogue Chitto
Heath Griffin C Lake Cormorant
Jordynne Grimes C Wayne County
Mary Beth Hale P Central Hinds Academy
Rachel Hamilton OF Olive Branch
Ally Hancock OF/P West Harrison
Andi Hannaford C Magnolia Heights (Signed with East Central CC)
Jay Harris OF St. Martin (Signed with Jones County JC)
Rachel Hayes P Ocean Springs (Signed with Jones County JC)
Jordan Herring P East Rankin Academy (Committed to Belhaven)
Rebecca Holder P/IF Canton Academy (Signed with Meridian CC)
Ryan Holdiness  P/C/3B Nanih Waiya (Signed with Central Arkansas)
Hannah Hunter SS Strayhorn
Taylor Hyland SS Hamilton
Caitlyn Ivey 1B MRA
Mckenzie Johnson P/SS MRA
Tabitha Johnson  OF Long Beach
Taylor Johnson P/1B Long Beach
Tesha Jones SS Stringer
Rashana Jordan C Raleigh
Morgan Kelly C Ingomar
Hailee Kolwyck SS/P Southaven (Signed with Jones County JC)
Parris Ladner SS NW Rankin
Tori Laird SS/OF Adams County Christian
Summer Lavender OF/C Canton Academy (Signed with East Central CC)
Kaitlin Lee P  Harrison Central (Signed with Delta State)
Erica Lewis P/1B Oak Grove
Brooke Martin SS Tri-County Academy
Katelin McDuffy P Tishomingo County (Signed with Itawamba CC)
Paige McKinney SS Desoto Central (Signed with Ole Miss)
Skyler McLain SS Wayne County (Signed with Jones County JC)
Breanna McMillan C/IF Taylorsville
Alaken McNeer P Marshall Academy
Hannah Melendrez OF Desoto Central (Signed with Gulf Coast CC)
Hannah Moak P/OF Parklane Academy
Hailey Moorehead 3B Newton County Academy
Laken Morris 2B Columbia Academy
Julie Anna Morrow 2B North Delta
Cayla Myers C/IF Magee
Hastings Neal OF North Delta
Shelby Nelson East Central (Signed with Jones County JC)
Taylor Newton OF Bayou Academy
Shelby Nicholas C/3B Glenbrook School
Mallory Odom C/SS Sylva-Bay Academy
Bailey Oswalt SS/OF Amory
Olivia Owen C Pontotoc
Hannah Parkinson 2B Canton Academy (Signed with Holmes CC)
Kaleigh Powell C Petal (Signed with Jones County JC)
Austin Pruitt OF Pearl River Central
Jamie Pugh Pascagoula
Ashlyn Raffeo 2B/SS West Harrison  
Katelyn Raffeo SS/C West Harrison  (Signed with Pearl River CC)
Jenny Reynolds P Benton Academy (Signed with East MS CC)
Peyton Rico P North Delta
Blake Rigdon C Macon Central Academy (Signed with East MS CC)
Sierra Roberson C/2B Indianola Academy
Alexa Roberts 1B Newton County Academy
Courtney Roberts OF Hatley (Signed with Itawamba CC)
Daley Roberts OF Bogue Chitto
Mallory Roberts 3B East Union
Sarah Roberts Franklin Academy
Julianna Rouse SS George County (Signed with Jones County JC)
DJ Sanders P/SS/3B New Hope
Chaisley Sargent 3B George County
Jacklin Shows P West Harrison
Shabrya Slater 3B/P Wayne County
Kaitlin Smith 2B Scott Central (Signed with East Central CC)
Whitney Smith 3B/OF West Harrison (Signed with Pearl River CC)
Abbey Stafford C Tupelo
Allie Steadman Smithville (Signed with Itawamba CC)
EC Stegall 3B Pontotoc
Maryanna Story SS Veritas School
Rebekah Sullivan 2B Sylva-Bay Academy
Kaleigh Tackett  3B Nettleton
Brittany Taylor P/SS West Union
Kaitlin Taylor P Copiah Academy
Chloe Thaggard P Leake Academy
Akeyla Thomas Pascagoula
Bre Thompson 1B Magnolia Heights
Taylor Thornton OF Carroll Academy (Signed with Itawamba CC)
Sheneria Tyes Baldwyn (Signed with Itawamba CC)
Ashleigh Valentine C Stringer
Tria Wallace C/OF Wayne Academy
Mary Kendall Ware P/SS Winona Christian
Brooke Watts P/OF Silliman Institute
Kalyn Watts  OF Oak Grove (Signed with Jones County JC)
Lauren Welch South Jones (Signed with Jones County JC)
Madison Welch 1B Jackson Prep
Lauren Wells SS/P North Pike
CJ Williams 1B Kosciusko
Sarah Williams P/DH Biloxi
Sunni Wilson IF Glenbrook School
Bailey Woods C/IF Canton Academy (Signed with Belhaven)
A'breanna Yarbrough OF Oak Grove
Marianna Young  P Nettleton

Class of 2015 (Juniors)
Sierra Anderson Lewisburg
Marion Andress SS Jackson Prep
Laken Armstrong OF Smithville
Taylor Ann Bailey SS Bayou Academy
Meredith Bass OF Columbia Academy
Brittney Baty P NE Lauderdale
Tristan Beith C Benton Academy
Kelli Berry 1B Copiah Academy
Darlene Bills 1B/OF Indianola Academy
Darby Bishop P/IF Newton County
Kelcey Bremenkamp Gulfport
Alex Brown SS/OF Pontotoc
Nikki Brown OF Biloxi
Avery Burns OF/P Germantown
Kelly Byrd 3B/C Copiah Academy
Amber Cain SS/OF Florence
Kristen Cartwright C Jumpertown
Caitlyn Castille C Winona Christian
Taylor Chandler 1B/OF/P Petal
Brentley Comans Sebastopol
Taylor Cresap P Itawamba AHS
Danielle Darmohray 1B Biloxi
Madison Davis P Booneville
Rebecca Davis P Oak Forest Academy
Katie Denton 1B North Pontotoc
Reagan Dykes C Presbyterian Christian (Committed to Alabama)
Breanna Edgeworth 3B Smithville
Brooke Farmer OF Winona Christian
Jordan Fitzgerald North Pike
Elizabeth Frey Purvis
Autumn Frost East Webster
Nicole Fullilove P/SS South Panola
Chandler Gates P/SS North Pontotoc
Abi Gibson SS Magnolia Heights
Brittany Hagwood Enterprise Clarke
Patty Hancock UTL Tri-County Academy
Brea Harford Southaven
Alexia Harmon P/2B/SS Madison Central
Bre Hartford OF Southaven
Diana Hobgood 1B Columbia Academy
Natalie Hogue IF/P Harrison Central
Regan Holdiness OF Nanih Waiya (Committed to Central Arkansas)
Mamie Hollenhead East Webster
Shalinda Holliday SS/C Bay Springs
Gianca Holmes Tylertown
Summer Hutchinson P/SS/OF Mize
Kat Inman P NW Rankin
Mary Beth Johns OF North Delta
Jordan Jones P/OF Copiah Academy
Lane Kennedy SS Smithville
Mollie Keys Utility Jackson Prep
Jamia Kirk IF/OF Corinth
Gracie Knight SS/3B Simpson Academy
Kaylen Kosbab Harrison Central
Chelsea Lamping Desoto Central (Committed to Delta State)
Ashton Lampton IF Newton County
Cailyn Lloyd C Manchester Academy
Tori Luke P Tri-County Academy
Hailey Lunderman SS/P Neshoba Central (Committed to Ole Miss)
Emily Malone SS/2B Tishomingo County
Kristen Martin IF/OF Oak Grove
Brittney McCray 3B Sumrall
Cori McCrary OF/3B/SS Carroll Academy
Hannah McDowell Eupora
Cheyenne McKinney 1B Vardaman
Tanissia McNair 3B/C Forest
McKenzie Milligan 1B/2B Cathedral
Carleigh Mills P Kossuth
Nicole Moody 2B Belmont
Courtney Moore Clinton
Kat Moore C Marshall Academy (Committed to Arkansas)
Haylee Morse  P Madison Central (Committed to Jones County JC)
Molly Murphy Lewisburg
Andi O'Bryant SS Pillow Academy
Samantha Papp C Oak Grove (Committed to USM)
Averi Pender Union
Kristen Qualls 3B/C Madison Central
Taylor Quin C Southaven
Anna Ryan Ragland SS/P Manchester Academy
Sydney Rawson IF/OF Kosciusko
Mary Reeves Hatley
Micah Redd West Lincoln
Katie Jo Riley Enterprise Clarke
Kali Roberts OF Kosciusko
Anna Robertson C Pillow Academy
Mallory Robinson P/3B Jackson Prep
Rachel Rooney SS Tupelo
Robin Russell SS Clinton
Haley Sandlin Baldwyn
Madison Scoggin Stringer
Sidney Shell 3B/P Germantown
Jackie Shows P West Harrison
Alyssa Singletary 2B Wayne County
Anna Smith C/IF Brookhaven Academy
Taylor Smith C Nettleton
Ciara Steward P Oxford
Olivia Stovall 1B Manchester Academy
Annah Catherine Storey OF Senatobia
Addie Thompson Hamilton
Harley Tucker OF Nettleton
Macy Turnage OF/SS Columbia Academy
Sabrina Turner P/IF St. Patrick (Committed to MSU)
Victoria Tyler St. Patrick
Kamryn VanLandingham SS/C Copiah Academy (Committed to USM)
Sarah Van Schaik C/IF Petal
Lindsey Walker 3B/OF/P Copiah Academy
Taylor Warriner IF/P Veritas School
Madison Weeks 2B Jackson Prep
Brianna Welch OF Florence
Grayson Wells P/1B Pillow Academy
Anna Catherine Whatley 3B/1B East Rankin Academy
Tristan Wheat 3B/SS Poplarville
Precious Williams 3B/P Biloxi
Abby Winstead Sebastopol

Class of 2016 (Sophomores)
Kaylee Ables OF Kosciusko
Hayden Anderson OF/SS Canton Academy
Rebecca Anderson St. Martin
Alex Anthony SS/C/OF Columbia Academy
Karley Bailey 1B/P Park Place Christian
Jordan Barksdale 1B Hillcrest Christian
Morgan Barrett P Smithville
Raylee Barwick SS Porters Chapel Academy
Tali Beard C Trinity Episcopal
Marlee Blackwell 3B Sylva-Bay Academy
Cassidy Blount C/1B/OF Newton County
Jesslyn Brewer OF/P West Union
Sarah Brock SS/C/2B North Pike
Cassidy Brown Copiah Academy
Madison Burge P Harrison Central
Ashley Campo C/OF Oak Forest Academy
Ashtyn Carpenter P/OF Carroll Academy
Emma Castanedo  IF St. Patrick
Taylor Collins OF Cleveland
Hope Clanton P/UT Carroll Academy
Brooklyn Crain OF/C East Rankin
Carley Crawford 3B Oak Grove
Kendall Daniels Inf Oak Grove
Rylee Dawsey  1B/C Picayune
Caroline Dickins P/SS North Delta
Myles Durham C/OF/SS North Delta
Natalie Erwin 2B Ridgeland
Elora Estep 3B/OF East Rankin Academy
Brooklyne Eubanks P/3B Mize
Sarah Grace Flatt OF Winona Christian
Madison Frazier P/3B Central Hinds Academy
Krystal Goodman P/1B/3B Long Beach
Breanna Garner P Cleveland
Courtney Gaylord P Macon Central Academy
Bailey Gilbert C/SS Sylva-Bay Academy
Mackenzie Harvey Inf New Hope
Austyn Holden P Magnolia Heights
Brantley Hutchinson 1B Bayou Academy
Lauren Jackson 2B West Harrison
Ansley Johnson IF/OF Sylva-Bay Academy
McKenzie Johnson IF Nanih Waiya
Tori Jones 3B/SS Jackson Prep
Allyson Judkins OF Magnolia Heights
Allison Livingston IF Brookhaven Academy
Miranda Magee C/3B/OF Columbia Academy
Lexie Malone Petal
Hayleigh Marie Mason SS/C Marshall Academy
Sydney McCain P Washington School
Kayla McKinion P Neshoba Central
Simone McKinney OF Harrison Central
Madalyn McMahon 3B Neshoba Central
Anna Peyton Montesi 1B/OF Indianola Academy
MaRiallen Moore OF Leake Academy
Adriana Morgan  P Lake Cormorant (Committed to Memphis)
Lyndsey Morgan C Porters Chapel Academy
Mary Brighton Morris 2B Silliman Institute
Alyssa Montgomery 1B Prairie View Academy
Sarah Moss P/IF Ackerman
Taylor Murray SS Parklane Academy
Stephaine Necaise P West Harrison
Alana Nettles 3B Bogue Chitto
Jana Kay Newell P Ridgeland
Shelby Newsome 3B Bayou Academy
Kaitlyn Oswalt P Heritage Academy
Kamryn Otts OF/P Bayou Academy
Carley Peden C Bayou Academy
Jordan Petty C Adams County Christian
Alex Phillips Heidelberg Academy
Ali Pike Neshoba Central
Christian Quinn OF Oak Grove
Tagen Remmel C/3B/OF Clinton
Kara Rhodes OF Kosciusko
Nichole Richardson C Ridgeland
Kayla Robertson 1B Neshoba Central
Tyler Robinson Franklin Academy
Taylor Rogillio OF Silliman Institute
Mary Alex Sandridge P/OF Magnolia Heights
Ali Shelton IF/OF Benton Academy
Mikaela Smith P/1B Parklane Academy
Bailee Springfield P/SS East Webster
Carlie Steele SS Park Place Christian
Maddie Trahan OF Silliman Institute
Callie Venable C Silliman Institute
Carlie Vice C/3B Pascagoula
Ashley Vickers OF/P/C Bayou Academy
Lauren Walker  2B/SS  Picayune
Delaney Wallace C/SS Jackson Academy
Kaitlyn Warren P/3B Magee
Morgan Webb 2B/OF Parklane Academy
Ashley Williams 1B/P Adams County Christian
Hannah Williams C Neshoba Central
Olivia Wilson 3B Ridgeland
Madison Womble SS/OF Carroll Academy
Elizabeth Zorich OF St. Patrick

Class of 2017 (Freshmen)
Haylie Best IF MRA
Madison Bigner 3B/P/DH North Pike
Raven Blackwell UTL St. Patrick
Raylen Blackwell OF St. Patrick
Kendall Brooks OF Tupelo
Destini Brown OF/SS McComb
Katie Brownlee P Desoto Central
Avery Bullard P/IF Calhoun City
Abbey Busby P/SS Hillcrest Christian
Tianna Castillo OF East Union
Jordan Clark P/SS Forest
Anna Grace Covington P/IF Brookhaven Academy
Colby Cox P Corinth
Alysa Crigler P/IF Tri-County Academy
Summer Cryder P Mooreville
Justice Cummins OF MRA
Dee Cunningham  OF Picayune
Alyssa Davis OF Philadelphia
Sydney Davis P/IF Clinton
Faith Denton C East Rankin Academy
Hallie Donald 2B/P Mooreville
Kali Douglas 2B/P Silliman Institute
Megan Dudenhefer P/1B Picayune
Megan Edmonds OF Mooreville
Klancie Fair P/SS Amite School Center
Darcie Gibson P/UT  Marshall Academy
Brooke Griffin P Hebron Christian
Angel Guyton UTL Smithville
Hannah Hall OF Neshoba Central
Taylor Harrison SS/OF Neshoba Central
Hannah Hembree 3B Pascagoula
Kailey Hildebrand P Hernando
Austyn Holden P Magnolia Heights
Madison Humphrey C/OF Hillcrest Christian
Lauren Jackson 2b/c West Harrison
Carrington Jefcoat C Parklane Academy
Annika Jones P/SS Leake Academy
Anna Kennedy 1B/P Taylorsville
Lauren Knight P Tupelo
Katie Lawrence 1B/P Kosciusko
Taylor Lay SS/C/OF Central Hinds Academy
Marty Lewis P/SS Trinity Episcopal
Sadie Lindsey IF Macon Central Academy
Kailyn Lofton 2B Bayou Academy
Analyse Long OF/C Mooreville
Meg Martin P/OF Neshoba Central
Grace McClesky OF Caledonia
Tori McCray OF/P Hillcrest Christian
Anna McDaniel P/SS/OF Adams County Christian
"Poppy" Marissa McDonald  SS/3B Picayune
Avery McIver IF/OF Magnolia Heights
Jordan McNabb P Columbia Academy
Hannah Mitchell OF Florence
Morgan Morrison OF/P Indianola Academy
Cassie Obman C Caledonia
Jenna Pate OF/SS East Webster
Skylar Patterson IF/OF Hillcrest Christian
Alyssa Pinero  C/OF Picayune
Jamie Powell SS Petal
Katie Rieves 1B/OF Tupelo
Kristen Sexton 1B West Harrison
Rebecca Sheffield SS East Union
Madison Shelton C Carroll Academy
Ashlee Rae Stafford 2B/SS Oak Forest Academy
Elizabeth Taggard  LHP/1B/DH Picayune
Myah Taylor OF Olive Branch
Makenzie Toombs P/IF Ackerman
Ashley Trehern SS Kosciusko
Chrissy Tubbs IF/P Bayou Academy
Ashlyn Williams P St. Patrick
Mary Haydon Williams 3B Tri-County Academy
Tatum Windham 3B Columbia Academy

Class of 2018 (8th Graders)
Abbey Allen Central Hinds
Michaela Ashley P/UTL Adams County Christian
Caylon Brabham 3B/1B Oak Forest Academy
Allison Brown UTL Ackerman
Kennedy Carruth IF/P Silliman Institute
Laiana Cork 3B Ackerman
Lexi Emmanuel 3B Adams County Christian
Kelli Ficken Central Hinds
Megan James C/IF New Hope
Dakota Jones Utility/P Jackson Prep
Mckenzie Jones C/SS Tri-County Academy
Zoey Keyes SS/2B Bay Springs
Sarah Lawrence 2B/P Lee MS Academy
Mallory McCulley P Jackson Prep
Alexis McGreger 2B/OF Marshall Academy
Anna McNeer C/OF Canton Academy
Lana Moak 2B/SS Parklane Academy
Abigail Myers P Kosciusko
Bailey Sartin P/OF/3B/SS Simpson Academy
Gracie Self 3B/P Hillcrest Christian
Lauren Stringer P Taylorsville
Lizzie Thomas P Ackerman
Qenjada Weeks OF Ackerman
Aynslee Willis P/IF Amory
Olivia Wilson OF/SS Alcorn Central

Class of 2019 (7th Graders)
Mallory Alford OF Hillcrest Christian
Ashton Berry P Jackson Academy
Madalyn Blaylock P MRA
Breley Boykin P/2B/OF Park Place Christian
Carlyn Brabham C Oak Forest Academy
Jenna Brock IF North Pike
Mary Linton Davis C Indianola Academy
Kristan Edwards Fulmer OF/Utility Laurel
Lindley Gaines SS Magnolia Heights
Meg Gordon P MRA
Morgan Griffith P/1B/OF Simpson Academy
Fallon Groves C Long Beach
Shekinah Lumpkin OF/P Jackson Prep
Shelby Mason P/SS/C Adams County Christian
Kerri McSwayne P/1B Wesson
McKinley Montgomery C/IF Mantachie
Kayla Moore P/3B Picayune
Drea Morgan P/Utility Jackson Prep
Savannah Spear SS/P Adams County Christian
Kristin Spell P/SS/2b Park Place Christian
Tommie-leigh Summerlin P/3B Clinton
Sandy Tackett OF/2B/P Carroll Academy
McKinley Weeks 1b/3b Jackson Prep
Aspen Wesley P Neshoba Central
Cydney Westmoreland P Tallulah Academy
Macey Wilson 2B Ridgeland
Meagan Wynne 3B/1B Richland

Class of 2020 (6th Graders)
Jacey Callender P/1B Florence
Coley Disbrow OF Macon Central Academy
Hannah Embry P Porters Chapel
Skylar Hollingsworth P/Utility Florence
McCall Lee C/1B/RF Brandon
Codi Leggett P/SS Bogue Chitto
Skylar McLellan C/CF Florence
Abigail Smith P/OF Magee
Lexie Smith P/C West Lauderdale
Riley Smith C/3B Wesson
Montgomery Tittle P/1B Thrasher
Albany Windham  P/SS Thrasher
Allie Windham 2B Thrasher

2013 MHSAA Fast-Pitch Softball
Team Schedules and Predictions
6A-1
Desoto Central
Horn Lake
Olive Branch
Southaven

6A-2
Grenada
Hernando
South Panola
Tupelo

6A-3
Columbus
Madison Central
NW Rankin
Starkville

6A-4
Clinton
Greenville Weston
Murrah
Warren Central

6A-5
Meridian
Oak Grove
Petal

6A-6
Brandon
Forest Hill
Terry

6A-7
Gulfport
Hancock
Harrison Central
Hattiesburg

6A-8
Biloxi
D'Iberville
Ocean Springs
St. Martin

5A-1
Center Hill
Clarksdale
Lake Cormorant
Lewisburg

5A-2
New Hope
Oxford
Saltillo
West Point

5A-3
Germantown
Neshoba Central
Ridgeland

5A-4
Lanier
Pearl
Vicksburg

5A-5
South Jones
Wayne County
West Jones

5A-6
Brookhaven
Natchez
Pearl River Central

5A-7
Long Beach
Picayune
Stone County
West Harrison

5A-8
East Central
Gautier
George County
Pascagoula

4A-1
Amory
Corinth
Itawamba AHS
Pontotoc
Shannon
Tishomingo County

4A-2
Byhalia
Lafayette County
New Albany
Ripley
Senatobia

4A-3
Amanda Elzy
Cleveland
Gentry
Greenwood
Yazoo City
Yazoo County

4A-4
Caledonia
Houston
Kosciusko
Leake Central
Noxubee County
West Lauderdale

4A-5
Greene County
NE Jones
NE Lauderdale
Newton County
Quitman

4A-6
Florence
Magee
Mendenhall
Port Gibson
Raymond
Richland

4A-7
Columbia
Lawrence County
McComb
North Pike
Purvis

4A-8
Bay St. Louis
Forrest County AHS
Moss Point
Pass Christian
Poplarville
Vancleave

3A-1
Alcorn Central
Belmont
Booneville
Kossuth
Mooreville

3A-2
Charleston
Independence
Water Valley
Winona

3A-3
Cleveland East Side
Leflore County
O'Bannon
Ruleville

3A-4
Aberdeen
Kemper County
Louisville
Nettleton
North Pontotoc
South Pontotoc

3A-5
Choctaw Central
Choctaw County
Forest
Philadelphia
Raleigh
SE Lauderdale

3A-6
McLaurin
Morton
Prentiss
St. Andrews

3A-7
Franklin County
Tylertown
Wesson
West Marion

3A-8
Collins
Our Lady Academy
Perry Central
Seminary
St. Patrick
Sumrall

2A-1
Baldwyn
East Union
Hatley
Mantachie
New Site
Walnut

2A-2
Coahoma County
HW Byers
Potts Camp
Strayhorn

2A-3
JZ George
Leland
Riverside
South Delta

2A-4
Bruce
Calhoun City
East Webster
Eupora

2A-5
Clarkdale
Enterprise Clarke
Lake
Newton
Scott Central
Union

2A-6
Leake County
Madison St. Joe
Pisgah
Puckett

2A-7
Bassfield
East Marion
Enterprise Lincoln
Loyd Star
West Lincoln

2A-8
Bay Springs
Heidelberg
Mize
Richton
Taylorsville

1A-1
Biggersville
Falkner
Jumpertown
Pine Grove
Thrasher
Tremont
Wheeler

1A-2
Ashland
Blue Mountain
Hickory Flat
Ingomar
Myrtle
West Union

1A-3
French Camp
Greenville St. Joe
Ray Brooks

1A-4
Hamilton
Houlka
Smithville
Vardaman

1A-5
Nanih Waiya
Noxapater
West Lowndes

1A-6
Ethel
Pelahatchie
Sebastopol

1A-7
Bogue Chitto
Cathedral
Mount Olive
St. Aloysius

1A-8
Dexter
Lumberton
Resurrection
Sacred Heart
Salem
Stringer